FLAdorepet Зајакот морско свинче Темперамент и Поводник Поставите Bunny Фустан Млеко Мини Куче, Мачка Облека за Teacup Yorkie Мали Животни Облека

FLAdorepet Зајакот морско свинче Темперамент и Поводник Поставите Bunny Фустан Млеко Мини Куче, Мачка Облека

Залиха
DEN 309.60
Износ:

Големина на Табела : Големина S Вратот 6.2-8.6 инчен Половината 9.8-12.2 инчен Должина 5.1 инчен Поводник Должина : 47inch Одговараат за домашно милениче под 1 LBS,како млад зајак, морско свинче.Pls проверете ја големината пред да го купат.Мека памучна ткаенина,без штети на вашето домашно милениче.Убава дизајн,донесе вашето домашно милениче повеќе внимание.одговараат за дневните активности,празник,Божиќ и било која страна.Достапни за мали димензии милениче, како Зајаче,Chinchilla,Ferret, Возрасни морско свинче, Верверица,Мини куче ,Мини мачка,Chihuahua. 2 парчиња Сет(Пет Фустан*1+ домашно Милениче Поводник*1).Фустан : Памук+Полиестер.Поводник : Стп Кожа.Поводник Должина : 47inch Големина S Вратот 6.2-8.6 инчен Половината 9.8-12.2 инчен Должина 5.1 инчен Одговараат за домашно милениче под 1 LBS,како млад зајак, морско свинче.Големина M Вратот 7.4-11.8 инчен Половината 9.8-15.7 инчен Должина 7.4 инчен Одговараат за домашно милениче под 2-4 LBS,повеќето од зајак.Двете рака за перење и машината се достапни.Машина за миење нежна во ладна вода.

Декларирани својства

Најдобри предлози