SELMAI Кутре Мачка Мала Девојка Куче Точки Вест Подигнат Поводник Постави Мрежа Поместена Не се Повлече Олово (Големина водат Мали,ве Молиме Проверете ја Големината Д

SELMAI Кутре Мачка Мала Девојка Куче Точки Вест Подигнат Поводник Постави Мрежа Поместена Не се Повлече Олово

Залиха
DEN 384.48
Износ:

Големина XL градите 54cm / 21.3 инчен; вратот 40cm / 15.7 инчен ; одговара за губење на 15-21 фунти / 7-9.5 КГ.Mesh поместена, дише.Силна затворање, прилагодлив.Webbing најлон поводник со клип,тока и обрачот дизајн.Одговара за мали кучиња и мачки само;Ако не и сите мерења натпревар големина на табелата,ве молиме да се стави во Градите Големина како приоритет.Тежината е само за референца, ве молиме да ги мерење на вашето куче пред да се купи,ви благодариме.Големина S градите 32cm / 12.6 инчен; вратот 20cm / 7.9 инчен; одговара за тежина 3-5 фунти / 1.5-2.5 KG.Големина M градите 34cm / 13.4 инчен; вратот 22cm / 8.7 инчен; одговара за губење на 5-7 фунти / 2.5-3.5 КГ.Големина L градите 42cm / 16.5 инчен; вратот 32cm / 12.6 инчен; одговара за тежина 7-11 фунти / 3.5-5 КГ.Големина XL градите 54cm / 21.3 инчен; вратот 40cm / 15.7 инчен ; одговара за губење на 15-21 фунти / 7-9.5 КГ.Поводник должина : 120cm / 47inch.Куче Раси : Chihuahua, Јоркшир, Terrier,Минијатурни Doberman,Pomeranian,Papillon,Играчка Poodle,Maltese,Бостон Terrier Боксер,Shih Tzu,Pekingese,Минијатурни Schnauzer.

Декларирани својства

Најдобри предлози