Најк Малку Девојки Срцето Снимени Tricot Јакна & Панталони 2 Парче Сет

Најк Малку Девојки Срцето Снимени Tricot Јакна & Панталони 2 Парче Сет

Залиха
DEN 1560.00
Износ:

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Машина За Миење.На Најк Тренерки mashes старата школа стил песна со сите-во-1 облека.Овој класичен комбо има целосна-zip јакна и панталони направи да се чувствувате мек и удобен.Tricot ткаенина се чувствува мазна и дише.Еластичен корселе се протега за одговара дека се чувствува само право.Стандард одговара за релаксирано, лесно се чувствуваат. 100% полиестер.

Декларирани својства

Најдобри предлози