Reebok девојки 2-парче Activewear Тренерки Облека Set - Качулка Јакна + Перформанси Joggers

Reebok девојки 2-парче Activewear Тренерки Облека Set - Качулка Јакна + Перформанси Joggers

Залиха
DEN 437.52
Износ:

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Без Крзно.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Точно да одговара, носи и мие добро, се намалат и исчезнат отпорни.Меки и удобни за секојдневно година.Лесни, дише и има влага wicking својства.Доверливи Reebok квалитет и вредност.

Декларирани својства

Најдобри предлози