GKE Мажите Екипажот на Т-Маица Кратко Sleeve

GKE Мажите Екипажот на Т-Маица Кратко Sleeve

Залиха
DEN 167.76
Износ:

100% Памук.Увезени.Машина За Миење. 100% памук, спортски сива 90% памук 10% полиестер.Увезени.Машина За Миење.Издржливи двојно крои скратува ракави и на дното полите.Ултра-меки премиум памук се чувствува одлично против вашата кожа.

Декларирани својства

Најдобри предлози