Нерѓосувачки Челик Вилушка со Црна Справи со Сребрениот Коктел Дегустација Мезе Торта Овошје Предници 6 инчи Пита Вилушка Садови Чај Вечера Серверот Лажица Кујна ?

Нерѓосувачки Челик Вилушка со Црна Справи со Сребрениот Коктел Дегустација Мезе Торта Овошје Предници 6 инчи

Залиха
DEN 239.76
Износ:

МАТЕРИЈАЛ - Торта вилушка е направен од Премија од не ' Рѓосувачки Челик, кој е издржлив и здрави за вашата секојдневна употреба,машина за миење садови безбедно, луксузни мат за непречено работ без нерамни места, соодветна мерач дебелина и тежина да се одржи удобно.ПОГОДЕН ЗА ДОМА - 6 инчи на торта предници е најчесто користена големина во семејството со мазни рабови, круг се справи и внимателен тежина за да направи да се одржи и удобно користење.ЗДРАВ ИЗДРЖЛИВИ - Користејќи високо квалитетни 18/0 antirust нерѓосувачки челик, rustproof, висока цврстина, без дисторзија , Lead-free, Кадмиум-бесплатно, Phthalate-бесплатно, BPA-free трајни и еко-пријателски, мазна работ без нерамни места.ПОВОД - Не само што може да се користи како вечера вилушка, салата вилушка, но исто така се погодни за доделување на партијата, пикник, свадба, собирање или било какви други прилики.НАЈДОБАР ПОДАРОК - без разлика Дали сте во потрага по убаво flatware поставена за вашето семејство или убав,внимателен подарок за свадба,партија или housewarming настан;Голем дар на Божиќ, Роденденот, Мајки Ден, Татковци Ден, Денот на Вљубените и така натаму.

Декларирани својства

Најдобри предлози