Nemco 55050AN-СТР Зеленчук Noodler Машина, Алуминиум, NSF, Сива

Nemco 55050AN-СТР Зеленчук Noodler Машина, Алуминиум, NSF, Сива

Залиха
DEN 1308.00
Износ:

Лесно да се вчита - Намалување на завршува надвор од zucchini, лето сквош, сладок компир или други слични фирма veggie, планината едниот крај на диск плоча и слајд лицето плоча до рамна против другиот крај.Лесен за употреба - На Noodler е безбедно монтирани на шалтер, совршено избалансиран, и специјално опремени со исклучително мазна вози механизам.Така, cranking од могили на тестенини, дури и при голема брзина, потребно малку за да нема напор.Лесен за чистење - се Вртат неколку крило ореви и да ги отстраните од база на планината.Исто како што, на Noodler е prepped за темелно се мијат надолу во мијалникот.Звук, едноставен механички дизајн-операција минимизира потенцијалот за одржување прашања и прави проблеми виртуелна очекувано.Песок-фрлија алуминиум изградба withstands ништо комерцијални кујната може да јадење надвор.

Декларирани својства

Најдобри предлози