Winston PS1120-1 PTFE Четка, Бела, 25.750

Winston PS1120-1 PTFE Четка, Бела, 25.750

Залиха
DEN 2693.76
Износ:

Вистински ОЕМ замена дел.Winston е иновативен foodservice опрема производителот кој е дизајнирање, градење и маркетинг state-of-the-art foodservice опрема.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Пакет Димензии : 7.0" L x 7.0" W x 25.0" Х.

Декларирани својства

Најдобри предлози