FANMATS МАК Унисекс Хром Амблем

FANMATS МАК Унисекс Хром Амблем

Залиха
DEN 287.76
Износ:

Увезени.Направен од тешки хром и функција моделирани 3 D тим логото.Амблеми се спротивстави на елементи и изгледаат одлично за години.Лесно да се инсталира, само кора и се држи, тоа е бриз.Придава без употреба на алатки за лесно и исклучување.Се применуваат стандардни возило восок да се задржи амблем изгледате одлично за годините што доаѓаат.

Декларирани својства

Најдобри предлози