Mophorn Задниот дел на Кабината Воздух Шок Апсорбер за Меѓународни Prostar 2008+ 3595977C96 3595977C95 Кабината Воздух Шок Потиснат Возење Вибрации (Две Парче(пар))

Mophorn Задниот дел на Кабината Воздух Шок Апсорбер за Меѓународни Prostar 2008+ 3595977C96 3595977C95 Кабината

Залиха
DEN 4175.76
Износ:

Преносливи со подароци.Стандард за Квалитет : Нашите Кабината Воздух Шок е направен за да ги задоволат или дури и го надминува стандардот qulity.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.План започнува на датумот на купувањето.Премиум Материјал : шокови апсорбер е направен од премиум метал, бакар, и гума, можете да го користите за долго време.Производителот инструкции мора да се почитуваат.Воздухот пролет кочење е дизајниран за одржување на возило висина ниво дури и вршење на нерамна товарот,може да се одржи воздушниот притисок и ги елиминираат дисторзии предизвикани од истекување на воздух суспензија.Намалување на возилото испитување, се тркалаат и власт, кочница нурне и забрзување клеча.Професионални собранието е препорачливо.Кога се додава височина контролер во воздухот пролет, висината на автомобилот може да се промени со оптоварување.Воздушна суспензија може да се компресира на воздухот во еластична затворен контејнер, така што тоа може да се работи ефикасно. 3595977 C96, 3595977 C95.Голема Претстава : Кабината Шок Воздушното Перниче Апсорбер.Задржи вашето возило е гуми во контакт со патот.1 инчен, Ширина : 11.7 инчен, Висина : 59.Широк Fitment : Воздух шокови е компатибилен со Меѓународните Prostar Про 2008-2017.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.

Декларирани својства

Најдобри предлози