TeraFlex 1545370 3-4 Предо/Странично Сите 4 Шок За Полнење

TeraFlex 1545370 3-4 Предо/Странично Сите 4 Шок За Полнење

Залиха
DEN 7943.76
Износ:

Jeep TJ 3"-4" шокови.Премиум квалитет гума bushings ви помогнат да се насочите возење квалитет, Jeep специфични монтажа краеви се вулканизирана на черупка да се обезбеди кавга бесплатна инсталација.Пакет Тежина : 21.0 фунти.Одговара тип : Возило се Специфични.

Декларирани својства

Најдобри предлози