2 пакет Супер Sunnies УВ Око за Заштита Тен Очила Eyeshields (Неонски Сина)

2 пакет Супер Sunnies УВ Око за Заштита Тен Очила Eyeshields (Неонски Сина)

Залиха
DEN 167.04
Износ:

Блокови над 99.9% од УВ-Б зраци и над 99% од UVA зраците, истовремено овозможувајќи визија.Форма фитинг за pefect одговара секој пат.Поставување на ФДУ стандард за УВ заштита за Сонце Кревети.Направен во САД.Голема бои ќе добиете за да се избра!.Супер Sunnies се совршена заштита за внатрешна тен.СУПЕР SUNNIES бренд Eyeshields имаат флексибилни висок пораст nosebridge да се елиминира тен линии и еластична headband да се обезбеди совршено се вклопуваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози