ERGOMASTER Обновување на Влечење Кола 2 персонални Компјутери Off-Road Влечење Песни Мат

ERGOMASTER Обновување на Влечење Кола 2 персонални Компјутери Off-Road Влечење Песни Мат

Залиха
DEN 739.20
Износ:

Уникатен Лопата Дизајн : Секој од нашите влечење одбор има две рампи.Ако не го користите, можете да ги зачувувате влечење душеци во аголот, јазот и други ограничен простор во вашиот дом.Одликувајќи се чувствувате рампата и protuberances, влечење тастатурата ќе ви помогне да добиете вашиот автомобил надвор од кал, снег, песок и друг вид на лабава терен.Тоа нема да заземаат премногу простор за складирање.Што е уште поважно, единствен лопата не е премногу тешка за вас да ги користите.Овие две кола можат да бидат поставени во вашиот багажникот или фиксни на покривот на вашето возило и можете да ги каде било да им помогне на вашиот автомобил излезе од неволја.Повеќенаменски Влечење Мат : Направен од единствен и цврст материјал, мат е идеален за разни видови на автомобили како што се ЏИП, тешки комерцијални возила, спортски автомобили и воени возила.Простор за Заштеда на енергија Дизајн : На голема големина (42.

Декларирани својства

Најдобри предлози