JKMINSA Гуми Влечење Синџир на Ланци за Снег за Пневматици Гуми Снег Кал Нечистотија ГМ SUV Off-Road Возило Анти-Пропадна Итни Снег Гуми Синџири за Снег 2 парчиња (Големина : 1

JKMINSA Гуми Влечење Синџир на Ланци за Снег за Пневматици Гуми Снег Кал Нечистотија ГМ SUV Off-Road Возило

Залиха
DEN 2380.80
Износ:

ниска температура отпорни, погоден за носене и тешки.Осигурајте се дека гумата има доволно сила, да ги задржи безбедно возење на снежните ден.висока цврстина, анти-триење, не е лесно да се падне,лесно да се размонтираат. ▲ Работ употреба не се лизга носат-отпорни, честички форма на триаголник, кој има карактеристики на стабилност, цврстина и притисок отпор. ▲ Снег на синџирот на донесување 544 челик помине челик сад комбинации, може да го зголеми мраз кршење и дробење мраз, на тој начин зголемувајќи ја стабилноста на снег синџир и постигнување на подобри против пролизгување ефект. ▲ 9999 анти-пропадна отпор точки на површината, еднакво и густо распоредени, целосно покриени со гуми, имаат добар анти-пропадна ефект на дожд, почвата и mountaineering.

Декларирани својства

Најдобри предлози