JKMINSA Гуми Влечење Синџир Автомобил на Ланци за Снег, Итен Анти Лизга Гуми Влечење Синџири TPU Снег Синџир за Светлина Камион/SUV/ATV Зимски Гуми за Безбедност Синџири (Го

JKMINSA Гуми Влечење Синџир Автомобил на Ланци за Снег, Итен Анти Лизга Гуми Влечење Синџири TPU Снег Синџир

Залиха
DEN 842.40
Износ:

ниска температура отпорни, погоден за носене и тешки.Осигурајте се дека гумата има доволно сила, да ги задржи безбедно возење на снежните ден.висока цврстина, анти-триење, не е лесно да се падне,лесно да се размонтираат. ☀ Не се лизга дизајн : 9999 анти-пропадна отпор поени, еднакво и густо распоредени, зголемување на адхезија на мраз и снег, додека намалување на бучавата и испакнатините. ☀ Возење внимание : Бидете сигурни да го задржи во 40 KM/H, отпорност на ниска температура од минус 50°, шупливи мозоци ритам дизајн,Таа има силни цврстина и отпорност на абење,заштита на гуми, чувствувате влечење. ☀ Брза монтажа : Најлон тока дизајн, Лесно да го инсталирате во минути, не приклучоци или мобилни уреди.

Декларирани својства

Најдобри предлози