JKMINSA Гуми Влечење Синџир на Ланци за Снег Автомобил Анти се Лизга на Снегот Гуми Синџири Прилагодливи Анти-Пропадна Синџири Автомобил Гума Ланци за Снег за Автомоб?

JKMINSA Гуми Влечење Синџир на Ланци за Снег Автомобил Анти се Лизга на Снегот Гуми Синџири Прилагодливи Анти-Пропадна

Залиха
DEN 976.80
Износ:

ниска температура отпорни, погоден за носене и тешки.Осигурајте се дека гумата има доволно сила, да ги задржи безбедно возење на снежните ден.висока цврстина, анти-триење, не е лесно да се падне,лесно да се размонтираат. ▲ Високо Квалитетен материјал : 544 мраз-кршење цврсти нокти за подобрување на контрола, силен мраз кршење и анти-пропадна, возењето е постабилна. ▲ Возење внимание : Бидете сигурни да го задржи во 40 KM/H, отпорност на ниска температура од минус 50°, шупливи мозоци ритам дизајн,Таа има силни цврстина и отпорност на абење,заштита на гуми, чувствувате влечење. ▲ Брза монтажа : Двоен 6 најлон тока дизајн, Лесно да го инсталирате во минути, не приклучоци или мобилни уреди.

Декларирани својства

Најдобри предлози