Secopad Не се Лизга Када Налепници, 72 КОМПЈУТЕРИ Безбедност Бања Кади Врнежи Гази Лепило Decals Scraper (Јасно)

Secopad Не се Лизга Када Налепници, 72 КОМПЈУТЕРИ Безбедност Бања Кади Врнежи Гази Лепило Decals Scraper (Јасно)

Залиха
DEN 311.76
Износ:

И на врвот на сето тоа нагоре, налепници се нетоксични, бледнеат-слободна, безбедна, и лесен за употреба.Нашите Secopad ленти се наменети да се држиме цврсто на мазни површини (e.Ако не сте 100% задоволни, пратете ни порака и ние ќе се направи враќање на средствата.Овие не се лизга када налепници се ефективни да се држиме за било каква мазна површина, како што се бања, бања подот или по скалите, базен, итн.Згора на тоа, можете дури да го користите овие налепници на скалите да ги направи многу посигурни.Специјален лепак кој се користи за овие налепници може лесно да биде отстранета без да остават било остатоците зад себе.Овие не се лизга када налепници се ефективни да се држиме за било каква мазна површина, како што се бања, бања подот или по скалите, базен, итн.Тие се обезбеди силна адхезија и добра потпора, ефективно се спречува лизгање и да се обезбеди безбедност за децата, на родителите и на себе си.Во исто време, овој дизајн е наменета да им овозможи на водата да тече слободно и понатаму се намалуваат шансите на сапуница вода се акумулира.Секој налепница е направен на таков начин што тоа лесно се придава на површината користење на специјален лепак.На nonslip када налепници поставите работи на истиот начин на када мат не само дека е полесно да се постави.мекото PEVA материјал кој се користи за кади) нудат силна адхезија и голема контрола.Ова осигурува дека ќе бања безбедно, и помага да се спречи случајно се лизга и паѓа.Идеално, на 24 налепници треба да го окупира најмалку 2/3 на површината, а со тоа намалување на ризикот од случајно се лизга.

Декларирани својства

Најдобри предлози