SlipX Решенија Лепило Плоштадот Безбедност Гази Додадете Не се Лизга Влечење за да се Кади, Тушеви и Други Лизгава Спот - Дизајн на Вашиот Сопствен Модел (21 Парчиња, Си?

SlipX Решенија Лепило Плоштадот Безбедност Гази Додадете Не се Лизга Влечење за да се Кади, Тушеви и Други Лизгава

Залиха
DEN 191.76
Износ:

Креативен начин за да се надополни вашата бања décor која обезбедува сигурен лизга-отпор.Секој пакет содржи 21 квадратен облик на безбедноста на многу парчиња.Лесно да се инсталира, едноставни за чистење.Када упатуваа парче дијаметри : 4.5", 3.25", 2".Дизајниран за употреба на мазни површини.Некои површината текстури може да влијаат на лепливоста.Не за употреба на refinished површини.Совршен за кади, тушеви, топли кади, чамци, скали и многу повеќе.Наменети за употреба на порцелан, fiberglass, запечатени дрво и други мазни површини.За вашата безбедност, не се инсталира лепило бања гази текот на инјекциска смеса линии или текстура површини.

Декларирани својства

Најдобри предлози