Secopad Анти Лизга Туш Налепници 24 КОМПЈУТЕРИ Безбедност Када Ленти Лепило Decals со Премиум Scraper за Када за Капење Скалите Скали Чамци

Secopad Анти Лизга Туш Налепници 24 КОМПЈУТЕРИ Безбедност Када Ленти Лепило Decals со Премиум Scraper за Када

Залиха
DEN 309.36
Износ:

Ако не сте 100% задоволни, пратете ни порака и ние ќе се направи враќање на средствата.Овие не се лизга када налепници се ефективни да се држиме за било каква мазна површина, како што се бања, бања подот или по скалите, базен, итн. ★Пакетот се состои од 24 парчиња (0.Специјален лепак кој се користи за овие налепници може лесно да биде отстранета без да остават било остатоците зад себе.Тие се обезбеди силна адхезија и добра потпора, ефективно се спречува лизгање и да се обезбеди безбедност за децата, на родителите и на себе си.Тие се обезбеди силна адхезија и добра потпора, ефективно се спречува лизгање и да се обезбеди безбедност за децата, на родителите и на себе си.★Вашата када / туш / скалите / скали и чамци треба да биде рај на безбедноста, не е лизгава несреќа чекаат да се случи.Овие налепници работат на сите видови на лизгава површини за целото семејство.Овие не се лизга када налепници се ефективни да се држиме за било каква мазна површина, како што се бања, бања подот или по скалите, базен, итн. ★Предности.На горната површина доаѓа со околу стотици мали изданија по парче за зголемување на триење.На nonslip када налепници ленти поставите работи на истиот начин на када мат не само дека е полесно да се постави.Овие налепници се дизајнирани да се држиме цврсто на мазни површини нудат силна адхезија и голема контрола.Тоа е, исто така, полесни и полесно да се одржува.Во исто време, овој дизајн е наменета да им овозможи на водата да тече слободно и понатаму се намалуваат шансите на сапуница вода се акумулира.

Декларирани својства

Најдобри предлози