Secopad Када Налепници Не се Лизга, 20 КОМПЈУТЕРИ Безбедност Туш Гази Лепило Светли Цвеќиња Appliques со Премиум Scraper

Secopad Када Налепници Не се Лизга, 20 КОМПЈУТЕРИ Безбедност Туш Гази Лепило Светли Цвеќиња Appliques со Премиум

Залиха
DEN 383.76
Износ:

Ова, понатаму, ви обезбедува со долга-трајни лизга и да падне заштита.Тие се обезбеди силна адхезија и добра потпора, ефективно се спречува лизгање и да се обезбеди безбедност за децата, на родителите и на себе си.

Декларирани својства

Најдобри предлози