Secopad Не се Лизга Када Налепници, 24 КОМПЈУТЕРИ Школка Безбедност Бања Кади Врнежи Гази Лепило Decals Scraper (Сива)

Secopad Не се Лизга Када Налепници, 24 КОМПЈУТЕРИ Школка Безбедност Бања Кади Врнежи Гази Лепило Decals Scraper

Залиха
DEN 1358.40
Износ:

На горната површина доаѓа со околу 1250 мали изданија по парче.Тоа е, исто така, полесни и полесно да се одржува.85 x 3 инчи) на сино налепници заедно 1 висок квалитет со силиконска scraper.Тие се обезбеди силна адхезија и добра потпора, ефективно се спречува лизгање и да се обезбеди безбедност за децата, на родителите и на себе си.Вие само треба да се држиме индивидуалните налепници на внатрешната површина на вашата када или кат од вашиот туш плочки.Ако не сте 100% задоволни, пратете ни порака и ние ќе се направи враќање на средствата.Секој Seocpad налепници може лесно да се држи на површината на кадата користење на специјален лепак.Овие налепници се дизајнирани да се држиме цврсто на мазни површини (e.★Се прашувате како да го задржи кадата од тоа да биде лизгава?За да се одговори на овој потенцијално опасна ситуација, ние направивме нова решение, што дава не се лизга површина.Тие се обезбеди силна адхезија и добра потпора, ефективно се спречува лизгање и да се обезбеди безбедност за децата, на родителите и на себе си.Тие се обезбеди силна адхезија и добра потпора, ефективно се спречува лизгање и да се обезбеди безбедност за децата, на родителите и на себе си.Идеално, на 24 налепници треба да го окупира најмалку 2/3 на површината, а со тоа намалување на ризикот од случајно се лизга.

Декларирани својства

Најдобри предлози