TOYANDONA Бебе Бања Spout Покрие Цртан филм Диносаурус Бања Када Тапа Покрие Заштитник Guard за Деца Години Када Безбедност за Заштита Додатоци

TOYANDONA Бебе Бања Spout Покрие Цртан филм Диносаурус Бања Када Тапа Покрие Заштитник Guard за Деца Години

Залиха
DEN 240.00
Износ:

Сигурно fastens, лесно да се инсталира и да се приспособат.Тоа е направен да одговара на повеќето spouts и работи со diverters.Заштити бебињата од спречување на главата во текот испакнатините бања време.Брзо сушење, водоотпорен и перат во многу начини.Тој е направен од платно материјал, издржливи и безбедни.

Декларирани својства

Најдобри предлози