Бања Дете Мат 26.9x14.7 Среќен Велигден Симпатична Зајакот Bunny и Јајца се Исцеди Дупки Вшмукување Чаши за Деца

Бања Дете Мат 26.9x14.7 Среќен Велигден Симпатична Зајакот Bunny и Јајца се Исцеди Дупки Вшмукување Чаши за

Залиха
DEN 647.76
Износ:

Материјал : Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPA-free, латекс-бесплатно, phthalate-бесплатно, издржливи и безбедни.Големина : 37.5x68.5 cm / 14.7x26.9 инчи, совршен за кади и тушеви во домови, спортски сали, болници, хотели и други живи објекти.Против пролизгување и дренажа функција : 112 вшмукување чаши на дното со врвен адсорпција моќ.Исто така, има 98 дренажа дупки брзо да истекува вода и чувајте ги на подлога суви и чисти.Уникатен печатење шема : Производ слики се насочуваат и бои се богати и живописни, погоден за различни стилови на бањи.Индивидуализира обрасци да се создаде бања туш мат само за вас.Инструкции за употреба : да се Обезбеди вшмукување чаши пред секоја употреба.Мат, само треба да биде прикачен за чистење, мазни површини.Не за употреба на текстура, рамни или не-мазни површини.Не користите бања масла и отскокнување на мат, кои може да предизвикаат пропаѓање.

Декларирани својства

Најдобри предлози