Гарланд Килим Pallazzo II Бања Килим Поставен, 2-Парче, Морска Пена/Бела

Гарланд Килим Pallazzo II Бања Килим Поставен, 2-Парче, Морска Пена/Бела

Залиха
DEN 2301.60
Износ:

50% Најлон, 50% Полиестер.Пропадна Отпорни Латекс Поддршка.Две бои за класичен и безвременски стил.Граница Рабови. 50% Најлон 50% Полиестер за мека чувствуваат.Направи вашите нозе и прсти среќен со оваа Palazzo II Перат бања килим.Оваа 2-парче килим поставен доаѓа со двете 17 инчи.x 24 инчи.Бања мат и 21 инчен x 34 инчен бања мат.Направени од 50% Најлон и 50% Полиестер со пропадна отпорни латекс поддршка.На chevron шема и стилски боја избори ќе се постави ви бања за разлика од останатите.Овој килим со гордост се Направени Во САД.Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.Фотографиите се онолку точни колку што е можно; сепак, боите може да се разликува малку во лице поради флеш фотографија и разликите во monitor settings.Секој килим/тепих се произведени со истите бои како на сликата, но сепак тие можат да бидат произведени од малку поинаква "боја многу".Што значи кога предиво е обоена тоа може да се разликуваат во сенка некогаш толку малку.

Декларирани својства

Најдобри предлози