Мека Микрофибер Бања Килими - Бања Патосници - Бања Мат За Бања Подови (Розева)

Мека Микрофибер Бања Килими - Бања Патосници - Бања Мат За Бања Подови (Розева)

Залиха
DEN 239.76
Износ:

МЕРКИ : 19 x 30.5 инчи, широк и е добро-изградена со не се лизга, не-пропадна обвивка.МАШИНА ПЕРАТ – Микрофибер материјал.Миење на ладна температура на поставување и се исуши за да се зачува нејзината боја.ABSORBABLE – Совршени за wetness и spillage, и суши брзо.НИСКИ ЦЕНИ И ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ – Ниски ниски цени, високо-отценети услуга на клиентите, гарантирано задоволство и без мака се враќа.

Декларирани својства

Најдобри предлози