Гарланд Килим Palazzo II Бања Килим, 21 x 34, Тан/Бела

Гарланд Килим Palazzo II Бања Килим, 21 x 34, Тан/Бела

Залиха
DEN 703.20
Износ:

Пропадна Отпорни Латекс Поддршка.Две бои за класичен и безвременски стил.Граница Рабови. 50% Најлон 50% Полиестер за мека чувствуваат.Направи вашите нозе и прсти среќен со оваа Palazzo II Перат бања килим.Направени од 50% Најлон и 50% Полиестер со пропадна отпорни латекс поддршка.На chevron шема и стилски боја избори ќе се постави ви бања за разлика од останатите.Овој килим со гордост се Направени Во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози