DINA1985 45x50+50x80cm Нови Корални Сомот Дебели Бања Душеци Не се Лизга Вратата Душеци Бања Килим Поставен 2 Компјутери/1 Сет

DINA1985 45x50+50x80cm Нови Корални Сомот Дебели Бања Душеци Не се Лизга Вратата Душеци Бања Килим Поставен

Залиха
DEN 1509.60
Износ:

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Димензии : 45x50cm/U Мат 50x80cm/Правоаголник Мат.Материјал : Корални сомот;Дното Matrial : Не се лизга ПВЦ.Лесно Случај Машина За Миење.Мека Корални сомот када мат.Поле на примена : Компјутерски Стол Мат Кревет Ќебе Кревет соба мат Дневна соба мат Туш кабина не се лизга мат Тоалет Кат Килим.

Декларирани својства

Најдобри предлози