KIZIPO Не се Лизга и Вода Абсорбента Бања Мат, Полу-Круг Doormat, Трајни Волна Кат Мат, Дебели Кадифен Килими за Туш, Машина Перат Полу-Круг Модерна Едноставна Бања Килим Ма

KIZIPO Не се Лизга и Вода Абсорбента Бања Мат, Полу-Круг Doormat, Трајни Волна Кат Мат, Дебели Кадифен Килими

Залиха
DEN 263.76
Износ:

ЕДНОСТАВНА И ПРАКТИЧНА - Модерен и Едноставен Дизајн, Лесен за Употреба и Издржливи.МЕКИ И УДОБНИ - Густа Кашмир Прави Вашите Нозе се Чувствуваат Мека и Удобна.ВОДА АБСОРБЕНТА - Нека Вашите нозе и Соба се Чува Чист и Уреден.НЕ се ЛИЗГА ПОДДРШКА - Точка Пластични Дизајн Поддршка Заштитени Подот и Фиксна Позиција.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА - На Задебелена Површината Волна е Компактен и не е Лесно да се Изгуби Коса, Машина Перат.KIZIPO Не се Лизга и Вода Абсорбента Бања Мат, Полу-Круг Doormat, Трајни Волна Кат Мат, Дебели Кадифен Килими за Туш, Машина Перат Полу-Круг Модерна Едноставна Бања Килим Мат Тепих за Дома Сива боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози