Идејата Nuova Памук Плетенка Бања Килим, 21x34, Taupe

Идејата Nuova Памук Плетенка Бања Килим, 21x34, Taupe

Залиха
DEN 479.76
Износ:

100% Памук.Пакет Димензија : 12.0 L x 10.0 W x 2.0 H". 100% Памук е мека и пријатна на нозе.Функционална со стил.Земја на Потекло : ИНДИЈА.Додадете слој од удобноста на вашиот капење ритуал со оваа Чиста Бања Памук Плетенка Бања Килим.Има правоаголна форма со плетење детали.Оваа Бања Килим е направен од супер-меки и абсорбента памук и е машина перат за лесно грижа и одржување.Таа доаѓа во различни бои за да се надополни вашите внатрешни работи оркестарот.Оваа Чиста Бања Килим е едноставен начин да се облека во вашата бања.Тоа не само што нуди супер мека на допир кога излегов од туш или када, таа исто така додава некои стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози