Andaz Притиснете Виси Bunting Банер Партија Оркестарот со Низа, Нане Зелена, 9-нозе, 1-Наместете

Andaz Притиснете Виси Bunting Банер Партија Оркестарот со Низа, Нане Зелена, 9-нозе, 1-Наместете

Залиха
DEN 400.80
Износ:

ВКЛУЧУВА : 21 знаменца и низа.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Отстранете знаменца од перфорирана хартија, место string преку пре-сече дупки и се откажам!Мерки за прибл. 9-долги нозе, откако собранието.ВИСИ БАНЕР ГОЛЕМИНА : Прибл. 9-нозе кога се составуваат.PENNANT ГОЛЕМИНА : 4-инчен x 5.5-инчен.СВОЈСТВА : Мат финиш.Единствено еднострана, дигитално печатени на висок квалитет на хартија, со живописни бои.Вистински производ во боја може да се разликува малку се должи на разликите во monitor settings.РАМНА СТАПКА на ПРЕВОЗОТ : се Пополни вашиот количка со Andaz Притиснете предмети, и да се плати ЕДНА НИСКА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА.Експедитивни и 2-ден на превозот, исто така, на располагање!Сите нарачки брод во рок од 1-2 работни дена од Калифорнија.

Декларирани својства

Најдобри предлози