01 02 015 Barbell Подлога, Хип Влезната Рампа Практични Трајни Заштитна Удобно за Хип Thrusts за Squats за Lunges

01 02 015 Barbell Подлога, Хип Влезната Рампа Практични Трајни Заштитна Удобно за Хип Thrusts за Squats за Lunges

Залиха
DEN 412.56
Износ:

Издржлив материјал, без деформација по долгорочна употреба.Погоден за обичните barbell и barbell тренери.Удобно пена баласт, практично да се користи.На страна snap‑in тип и кука&јамка дизајн, ефикасно да се стега и заврши на barbell.Помогне да се заштитат вратот, рамената и градите.

Декларирани својства

Најдобри предлози