SALUTUY Loader Pin, Barbell Парче Поддршка Рамка Рѓа Отпорни за Фитнес Опрема(20 Дијаметар 220 мм)

SALUTUY Loader Pin, Barbell Парче Поддршка Рамка Рѓа Отпорни за Фитнес Опрема(20 Дијаметар 220 мм)

Залиха
DEN 393.60
Износ:

Се користи со други фитнес опрема за да се постигне DIY фитнес.Тежината лента на дното може да ви помогне да се задржи тежината плоча, кога ќе го подигнете го загради за вежбање без да се грижиш за нив испаѓање. 3 различни големини за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.На barbell поддршка рамка е добар помошник за фитнес опрема.Место тегови во соодветните позиции за обука зафат сила, прст сила и арм сила.Функција : 1. Место тегови во соодветните позиции за обука зафат сила, прст сила и арм сила.2. Тежината лента на дното може да ви помогне да се задржи тежината плоча, кога ќе го подигнете го загради за вежбање без да се грижиш за нив испаѓање.3. Се користи со други фитнес опрема за да се постигне DIY фитнес.4. На barbell поддршка рамка е добар помошник за фитнес опрема.5. 3 различни големини за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Вчитување Pin Material : нерѓосувачки steel Color : Како слика shown Optional Големина : Прибл. 20x220mm, 20x320mm, 48x320mm Size Tube дијаметар(mm/во) Должина(mm/во) 20x220mm 20/0.8 220/8.7 20x320mm 20/0.8 320/12.6 48x320mm 48/1.9 320/12.6 Пакет Листа : 1 x Loading Pin .

Декларирани својства

Condition:
100% brand new
Item type:
 Loading Pin
Material:
 stainless steel
Color:
As picture shown
Optional Size:
Approx. 20x220mm, 20x320mm, 48x320mm
 SizeTube diameter(mm/in) Length(mm/in)  20x220mm 20/0.8 220/8.7 20x320mm 20/0.8 320/12.6 48x320mm 48/1.9 320/12.6 :
Package List:
1 xLoading Pin  :

Најдобри предлози