SALALIS Отпор Цврсти и Стабилни Перформанси Barbell Парче Поддршка Рамка,Фитнес Опрема Додатоци(20 Дијаметар 220 мм)

SALALIS Отпор Цврсти и Стабилни Перформанси Barbell Парче Поддршка Рамка,Фитнес Опрема Додатоци(20 Дијаметар

Залиха
DEN 1545.60
Износ:

Место тегови во соодветните позиции за обука зафат сила, прст сила и арм сила.Се користи со други фитнес опрема за да се постигне DIY фитнес.На barbell поддршка рамка е добар помошник за фитнес опрема.Тежината лента на дното може да ви помогне да се задржи тежината плоча, кога ќе го подигнете го загради за вежбање без да се грижиш за нив испаѓање. 3 различни големини за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Функција : 1. Место тегови во соодветните позиции за обука зафат сила, прст сила и арм сила.2. Тежината лента на дното може да ви помогне да се задржи тежината плоча, кога ќе го подигнете го загради за вежбање без да се грижиш за нив испаѓање.3. Се користи со други фитнес опрема за да се постигне DIY фитнес.4. На barbell поддршка рамка е добар помошник за фитнес опрема.5. 3 различни големини за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Спецификации : Состојба : 100% сосема new Item тип : Вчитување Pin Material : нерѓосувачки steel Color : Како слика shown Optional Големина : Прибл. 20x220mm, 20x320mm, 48x320mm Size Tube дијаметар(mm/во) Должина(mm/во) 20x220mm 20/0.8 220/8.7 20x320mm 20/0.8 320/12.6 48x320mm 48/1.9 320/12.6 Пакет Листа : 1 x Loading Pin .

Декларирани својства

Најдобри предлози