Клеча Подлога, Barbell Вратот Подлога, СТП Кожа Преносни Дигање Бар Перница за Lunges Хип Thrusts Фитнес Squats

Клеча Подлога, Barbell Вратот Подлога, СТП Кожа Преносни Дигање Бар Перница за Lunges Хип Thrusts Фитнес Squats

Залиха
DEN 2191.20
Износ:

Помогне да се заштитат вратот, рамената и градите.Издржлив материјал, без деформација по долгорочен употреба.Удобно пена баласт, практично да се користи.Погоден за обичните barbell и barbell тренери.На страна in тип и кука&јамка дизајн, ефикасно да се стега и заврши на barbell.Функција : 1. Помогне да се заштитат вратот, рамената и градите.2. Издржлив материјал, без деформација по долгорочен употреба.3. Удобно пена баласт, практично да се користи.4. На страна in тип и кука&јамка дизајн, ефикасно да се стега и заврши на barbell.5. Погоден за обичните barbell и barbell тренери.6. За време на клеча вежби, рамо тежина може да биде повеќе целосно ослободени, ефикасно заштита на вратот и рамото повреди, зголемување на комфорот, а помага и exercisers лифт повеќе тежина.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Barbell Вратот Pad Material : Сунѓерот + СТП leather Color : black Length : Прибл. 38cm/15in Diameter : Прибл. 8cm/3.1 in Weight : Прибл. 100g Пакет Листа : 1 x Barbell Вратот Подлога.

Декларирани својства

Condition:
100% brand new
Item type:
 Barbell Neck Pad
Material:
 Sponge + PU leather
Color:
black
Length:
Approx. 38cm/15in
Diameter:
Approx. 8cm/3.1in
Weight:
Approx. 100g 
Package List:
1 xBarbell Neck Pad :

Најдобри предлози