8X3/4 Филипс Bugle Главата Крупни Тема Base Завртка Црна Фосфат Честички Одбор (Пакување од 100)

8X3/4 Филипс Bugle Главата Крупни Тема Base Завртка Црна Фосфат Честички Одбор (Пакување од 100)

Залиха
DEN 172.08
Износ:

За прикачување base да густа дрво studs.Појачани челик.Црна Фосфат заврши.Земја на потекло : Кина. 8 X3/4 Филипс Bugle Главата Крупни Тема Base Завртка Црна Фосфат Честички Одбор (Пакување од 100).

Декларирани својства

Најдобри предлози