Bonarty Кристал Кристал Трим Цевка Синџир DIY Занаети Појас Хривнија Алка Разубавувањето - Бела, 40x0.6cm

Bonarty Кристал Кристал Трим Цевка Синџир DIY Занаети Појас Хривнија Алка Разубавувањето - Бела, 40x0.6cm

Залиха
DEN 215.76
Износ:

- Совршени за облека, декорација додатоци, чевли, headwear, капи, ремени, sash, венчаница, облека, накит одлуки, нараквица, итн. - Топла топи лепак на скратува назад, може да биде топла поправи. - Исто така погоден за фестивал партија, активности, матурска, годишнина, автомобил, телефон случај, лаптоп, мебел, дома и други DIY занает.24 inch Package Вклучува : 1 Парче Кристал Лента Trim Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.

Декларирани својства

Најдобри предлози