Bonarty 1 Двор Кристал Лента Трим Железо На Торби за Чевли Декоративни Appliques 2cm - Црна, Бран

Bonarty 1 Двор Кристал Лента Трим Железо На Торби за Чевли Декоративни Appliques 2cm - Црна, Бран

Залиха
DEN 251.76
Износ:

Одлично за Божиќ, тематските партии, булчински и бебето тушеви, graduations, годишнини, празници, и сезонски настани, итн.Погоден за Облека, чевли додатоци, чанти, чевли и капи, мобилен телефон школки, автомобили, мебел дома, високо-одделение декоративни налепници.Совршен за свадба букети, партија маси, ,вазни, торта стои, столици и други посебни занаети. 1 Ролна 1 метар должина кристал rinbbon за DIY додатоци.Посебно топла топи лепило дизајн, може да биде топла поправи, рака stitched или лепат на, како и.Опис : - 1 Ролна 1 метар должина кристал rinbbon за DIY додатоци. - Посебно топла топи лепило дизајн, може да биде топла поправи, рака stitched или лепат на, како и. - Погоден за Облека, чевли додатоци, чанти, чевли и капи, мобилен телефон школки, автомобили, мебел дома, високо-одделение декоративни налепници. - Совршени за свадба букети, партија маси, ,вазни, торта стои, столици и други посебни занаети. - Одлично за Божиќ, тематските партии, булчински и бебето тушеви, graduations, годишнини, празници, и сезонски настани, итн.Спецификација : - Материјал : Кристал - Должина На : Прибл. 1 метар / 1.09 Дворови - Ширина : Прибл. 2cm / 0.79 inch Package Вклучува : 1 Тркалаат Кристал Кристал Ribbon Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани својства

Најдобри предлози