Bonarty 1yd Кристал Лента Кристал Beaded Шиење Трим Торба Фустан Applique Партија Оркестарот, со Лепило На Грбот - Жолта, 1Yard

Bonarty 1yd Кристал Лента Кристал Beaded Шиење Трим Торба Фустан Applique Партија Оркестарот, со Лепило На Грбот

Залиха
DEN 1140.00
Износ:

Со лепило на грбот, може да биде топла поправи.И тоа ќе биде леплива кога лепак е топење.Може да се загрева со притиснете машина или електричен железо.Ве молиме додадете платно за да се спречи оштетување.Може да се шие на или лепат на, како и.Лесен за родови тема или риба тема да помине низ слој лепак.Димензии : Ширина : прибл.1.5 cm/0.59 инчен; Должина : 1 двор/91 cm.Совршен за декорација свадба партија, булчински превез и појас, костими, облека, чанти, чевли, торта декорација, свеќи, вазни, телефон, ѕидови, врати, и многу повеќе.Направени од смола кристали и транспарентен топла топи лепило.Силна stickiness, не е лесно да падне.Опис : Големина : Ширина : прибл.1.5 cm/0.59 инчен; Должина : 1 двор/91 cm - Со лепило на грбот, може да биде топла поправи.И тоа ќе биде леплива кога лепак е топење.Може да се загрева со притиснете машина или електричен железо.Ве молиме додадете платно за да се спречи оштетување. - Може да се шие на или лепат на, како и.Лесен за родови тема или риба тема да помине низ слој лепак. - Направен од смола кристали и транспарентен топла топи лепило.Силна stickiness, не е лесно да падне. - Совршени за декорација свадба партија, булчински превез и појас, костими, облека, чанти, чевли, торта декорација, свеќи, вазни, телефон, ѕидови, врати, и многу повеќе.Пакетот Вклучува : 1 Тркалаат Кристал Ribbon Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани својства

Најдобри предлози