Bonarty 2 Парчиња 1 Двор Бисер Монистра Синџир Лента Намали за Шиење Облека Декорација

Bonarty 2 Парчиња 1 Двор Бисер Монистра Синџир Лента Намали за Шиење Облека Декорација

Залиха
DEN 215.76
Износ:

Ширина : Прибл. 20 mm / 0.79 инч.Тоа е многу модата и елегантен дизајн beaded лента уреденост.Овој дизајн може да помогне да се направи убави и персоналните занаети проекти.Должина : Околу. 1 Двор / 0.9 Метри.Одлично за облека, чевли и торба декорација, дома декорација, DIY коса додатоци, кукли одлуки, домашен текстил, свадба партија материјали, свадба се облекуваат разубавувањето, шиење додатоци и други рачно изработени проекти.Опис : - Тоа е многу модата и елегантен дизајн beaded лента уреденост. - Ова дизајн може да помогне да се направи убави и персоналните занаети проекти. - Greatfor облека, чевли и торба декорација, дома декорација, DIY коса додатоци, кукли одлуки, домашен текстил, weddingparty материјали, свадба се облекуваат разубавувањето, шиење додатоци и други рачно изработени проекти. - Должина На : Прибл. 1 Двор / 0.9 Метри - Ширина : Прибл. 20 mm / 0.79 инчен - Материјал : Ткаенина, plastic Package Вклучува : 1 Двор Бела Beaded Ribbon1 Двор Црна Beaded Лента.

Декларирани својства

Најдобри предлози