F Fityle Лента Кристал Beaded Трим Печ Лента Облека Applique Партија Украси 1,5 см - Жолта, 1Yard

F Fityle Лента Кристал Beaded Трим Печ Лента Облека Applique Партија Украси 1,5 см - Жолта, 1Yard

Залиха
DEN 179.04
Износ:

59 инчен; Должина : 1 двор/91 cm - Со лепило на грбот, може да биде топла поправи.Ве молиме додадете платно за да се спречи оштетување. * Димензии : Ширина : прибл. * Совршена за декорација свадба партија, булчински превез и појас, костими, облека, чанти, чевли, торта декорација, свеќи, вазни, телефон, ѕидови, врати, и многу повеќе.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Може да се загрева со притиснете машина или електричен железо.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Лесен за родови тема или риба тема да помине низ слој лепак.

Декларирани својства

Најдобри предлози