LoveinDIY Кристал Beaded Железо На Applique Трим Свадба, Свадба Се Облекуваат Embellishments - Сребро.

LoveinDIY Кристал Beaded Железо На Applique Трим Свадба, Свадба Се Облекуваат Embellishments - Сребро.

Залиха
DEN 178.80
Износ:

Совршен за свадба букети, партија маси, ,вазни, торта стои, столици и други посебни Занаети.Погоден за прибор за Облека, чанти, Ремени, чевли и капи, мобилен телефон школки, автомобили, мебел дома, високо-одделение декоративни налепници.Уникатен топла топи лепило и Железо на дизајн, тоа е многу лесен и удобен за користење.Материјал : AB Кристал кристал, тоа е брендот и сјајот и shinning, Ширина : Прибл. 3cm/1.18 инч.Одличен подарок за Божиќ, тематските партии, булчински и бебето тушеви, graduations, годишнини, празници, и сезонски настани итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози