Bonarty 5 Стилови Сребро Кристал Скриј Лента за Шиење Средување Булчински Занает 1 Двор - 3 Реда 7mm

Bonarty 5 Стилови Сребро Кристал Скриј Лента за Шиење Средување Булчински Занает 1 Двор - 3 Реда 7mm

Залиха
DEN 174.24
Износ:

Уникатен топла топи лепило и Железо на дизајн, тоа е многу лесен и удобен за користење.Погоден за Облека, чевли додатоци, чанти, чевли и капи, мобилен телефон школки, автомобили, мебел дома, високо-одделение декоративни налепници.Материјал : Кристал кристал, тоа е брендот и сјајот и shinning.Одличен подарок за Божиќ, тематските партии, булчински и бебето тушеви, graduations, годишнини, празници, и сезонски настани итн.Совршен за свадба букети, партија маси, ,вазни, торта стои, столици и други посебни Занаети.Опис : - Материјал : Кристал кристал, тоа е брендот и сјајот и shinning - Уникатен топла топи лепило и Железо на дизајн, тоа е многу лесен и удобен за употреба - Погоден за Облека, чевли додатоци, чанти, чевли и капи, мобилен телефон школки, автомобили, мебел дома, високо-одделение декоративни налепници - Совршени за свадба букети, партија маси, ,вазни, торта стои, столици и други посебни Занаети - Одличен подарок за Божиќ, тематските партии, булчински и бебето тушеви, graduations, годишнини, празници, и сезонски настани etc Package Вклучува : 1 Двор Cystal Кристал Лента.

Декларирани својства

Најдобри предлози