DIY 1m скапоцен камен Ленти Кристал Синџир Трим, Rhinestones Лента, Трајни Занаети Додаток(Двоен Ред Бели 1 Метар)

DIY 1m скапоцен камен Ленти Кристал Синџир Трим, Rhinestones Лента, Трајни Занаети Додаток(Двоен Ред Бели 1

Залиха
DEN 184.56
Износ:

Спецификација : Материјал : Rhinestones Color : роза црвена, црвена, бела, црна (Изборен)Употреба : слој на транспарентен топла топи лепило е отежната под дупчење појас, кој не може да биде директно вметнат; тоа треба да се загрева, може да се користи со топол печат машина или притискање на машина или електрични железо греење(железо температура : околу 150 степени; пеглање време : околу 8 секунди), а потоа ќе бидат додадени на облека, Или се користат со лепило или да се шие со рака.3 in Package Листа : 1 x Кристал Синџир Скриј Лента .Според вашата потреба, овој грбовник на rhinestones лента може да биде намален за било должината и обликот.Вкупна Должина : Околу.Лесно лепак за различни површини, така што има многу опции на располагање.Оваа прекрасна пенливи rhinestones лента е сигурен да привлече некои внимание каде и да одлучите да го ставите.Според вашата потреба, овој грбовник на rhinestones лента може да биде намален за било должината и обликот.Карактеристики : 1.Лесно лепак за различни површини, така што има многу опции на располагање.Оваа прекрасна пенливи rhinestones лента е сигурен да привлече некои внимание каде и да одлучите да го ставите.

Декларирани својства

Најдобри предлози