Colaxi Железо на Кристал Лента Трим Заврши Свадба Партија Флорални Материјали - Црна Сино - Сребрена

Colaxi Железо на Кристал Лента Трим Заврши Свадба Партија Флорални Материјали - Црна Сино - Сребрена

Залиха
DEN 178.80
Износ:

Уникатен топла топи лепило и Железо на дизајн, тоа е многу лесен и удобен за користење.Совршен за свадба букети, партија маси, ,вазни, торта стои, столици и други посебни Занаети.Погоден за прибор за Облека, чанти, Ремени, чевли и капи, мобилен телефон школки, автомобили, мебел дома, високо-одделение декоративни налепници.Одличен подарок за Божиќ, тематските партии, булчински и бебето тушеви, graduations, годишнини, празници, и сезонски настани итн.Материјал : AB Кристал кристал, тоа е брендот и сјајот и shinning, Ширина : Прибл. 3cm/1.18 инч.Опис : - Материјал : AB Кристал кристал, тоа е брендот и сјајот и shinning, Ширина : Прибл. 3cm/1.18 инчен - Уникатен топла топи лепило и Железо на дизајн, тоа е многу лесен и удобен за употреба - Suitablefor прибор за Облека, чанти, Ремени, чевли и капи, мобилни phoneshells, автомобили, мебел дома, високо-одделение декоративни налепници - Совршени за свадба букети, партија маси, ,вазни, торта стои, столици и други посебни Занаети - Одличен подарок за Божиќ, тематските партии, булчински и бебето тушеви, graduations, годишнини, празници, и сезонски настани etc Package Вклучува : 1 Двор Cystal Кристал Лента.

Декларирани својства

Најдобри предлози