9mm (5/16) Hot Fix Nailhead Трим, Метал Железо-на Конвексни Купола Nailhead Намали од 1-Двор, Антички Злато, TR-11010

9mm (5/16) Hot Fix Nailhead Трим, Метал Железо-на Конвексни Купола Nailhead Намали од 1-Двор, Антички Злато,

Залиха
DEN 558.48
Износ:

Hot Fix метал железо-на Конвексни Купола Nailhead Уреденост.Големина : 9mm (5/16") Дијаметар.Боја : Антички Злато.Количина : 1-двор.Совршен за сите ваши гламурозна облека, модни додатоци, дома декор акцент, партија оркестарот и сезонски занает проекти.

Декларирани својства

Најдобри предлози