Harilla 2 парчиња 5 Метри Пластични Монистра Лента се Намали на Синџирот на Embellishments 1.5 mm

Harilla 2 парчиња 5 Метри Пластични Монистра Лента се Намали на Синџирот на Embellishments 1.5 mm

Залиха
DEN 191.76
Износ:

Голема разубавувањето за свадба и други партии.Убаво и елегантен дизајн.Сосема нов и висок квалитет.Совршен за DIY свадба гарланд, цвет топка, свадба се облекуваат декорација, облека, облека, дом на текстил, дома мебел, играчки, подарок пакување и други занает проекти, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози