Mingchen Мушка Игла Долга Beaded Игла Хривнија Ултра-Фини Beaded Игла Тенки Игли за Нараквица Ѓердан 120mm80 Парчиња

Mingchen Мушка Игла Долга Beaded Игла Хривнија Ултра-Фини Beaded Игла Тенки Игли за Нараквица Ѓердан 120mm80

Залиха
DEN 191.76
Износ:

Пакетот вклучува : 120 корен долго beaded игли за лесна употреба и чување.Материјал : Капчиња кука е изработен од нерѓосувачки челик.Квалитетот е висока, electroplated површина е мазна, еластична, флексибилни, дизајнот е многу добар, вкупниот волумен е мал, тежината е светлина, трајни, и носат-отпорни, површината не е лесно да ги кородираат.Применливи луѓе : дами, занаетите љубовници, рачно изработени почетници, тезги, шиење алатки, наставни алатки, итн.Мулти-функција : Помошни алатка која може да се користи за да се направи мушка хривнија ѓердан, сите видови на бисер додатоци може да помине.Големина и боја : игла должина 120mm игла дебелина 0.45 mm сребро.

Декларирани својства

Најдобри предлози