4 Парчиња Мебел Агол Опфаќа ПВЦ Анти-Судир Агол Безбедност Чувари Јасно Мебел Агол Заштитници за Бебе Безбедност да се Спречи Повреди на Главата

4 Парчиња Мебел Агол Опфаќа ПВЦ Анти-Судир Агол Безбедност Чувари Јасно Мебел Агол Заштитници за Бебе Безбедност

Залиха
DEN 792.00
Износ:

УЛТРА-БЕЗБЕДНО и ЕФЕКТИВНО : "Нашата работ агол перница е дизајниран од страна на механички експерти, Еластични & дебели доволно доволно да го апсорбира шокот, овие табела агол поставува сигурно го заштити вашето дете од удари.Спецификација : Материјал : PVCSize : за 3.ПОМЕК & ТРАНСПАРЕНТЕН : На јасен и транспарентен дизајн на табела агол заштитници и со модерен мебел & ентериери, и doesnâ€т март појавата или естетска привлечност, туку да се гарантира дека детето доказ агол заштитници седат речиси камуфлирани.Ако имате какви било прашања или предлози во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа!.ВИСОКА МОЌНОСТ ЛЕПИЛО : Според повеќето од повратни информации добивме, имаме предвидено прилагодено 1mm тешки лепило на секоја страна на школка за да се покрие целиот ентериер за да се спречи школка од тоа да биде раскинат исклучување од страна на децата.Поради прирачник за мерење, има грешка во производ големина.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : треба само една минута за да ја завршите инсталацијата.Со помош на нашиот водич, можете лесно може да ја заврши инсталацијата, и удобен и лесен.И може да се отстрани преостанатите траги без оштетување на мебел.Во прилог, тоа е лесно да се инсталира и да се одржи оригиналниот изглед на мебел.94 in Weight : 32g Packing големина : 10*8cm Effect : Protection Shape : spherical Note : производот може да се хроматските аберации поради светлосни ефекти и снимање агли, ве молиме да се разбере.

Декларирани својства

Material:
PVC
Size:
about 3.3*3.3*2.4cm/1.3*1.3*0.94in
Weight:
32g
Packing size:
10*8cm
Effect:
Protection
Shape:
spherical
The product may have chromatic aberration due to lighting effects and shooting angles, please understand. :
Due to manual measurement, there is an error in the product size. :
Package Including:
Four Silicone Corner Protector * 1 pack :

Најдобри предлози