Гравитацијата Електрични црн Пипер и Сол Мелница Сет, Прилагодливи Coarseness, Батерија Напојува со LED Светло, на Една Рака Автоматски Операција, од не ' Рѓосувачки Челик

Гравитацијата Електрични црн Пипер и Сол Мелница Сет, Прилагодливи Coarseness, Батерија Напојува со LED Светло,

Залиха
DEN 719.52
Износ:

【Автоматски Операција】Нашите електрична Мелница за Бибер со Гравитацијата сензор switch, можете дури и needn не да притиснете само едно копче, Едноставно ги превртува мелница и ќе имате свеж земјата зачини, Удобен и смешно.Battery powered, секој мелница бара 6 AAA батерии (батерии не се вклучени). 【Прилагодливи Мелница】 Многу мелење нивоа за вашиот избор ви овозможува да мелница вашиот зачини од грубата да парична казна.Електрична мелница за бибер употреба на високо-квалитетни керамички роторот.Можете да изберете coarseness на вашиот зачин, сол или бибер со вртење на вредноста knob на чело на мелница. 【Широк Применливост】На електрична мелница е погодна за црн пипер, сол и други цврсти жито зачини.Battery powered, лесен и брз, можете да го користите во секое време и насекаде.Оваа мелница е добар помошник за кујни, ресторани, забави и на отворено и сл. 【Уникатен Дизајн】Транспарентен акрилик материјал(BPA-FREE) на дното ви овозможува да ги видите останатите зачини и лесен да се направи разлика на зачини во мелница.Со сина LED светло, сино светло не е само светла, но, исто така, нежни, можете лесно да ги видите количината на пипер, сол и други зрна ќе се стави во вашата храна. 【100% Квалитет и Гаранција за Парите Назад】100 дена бесплатен замена & пари назад, ако било незадоволство.Ние ги поддржуваме нашите сопствени брендирани производи и да обезбедат одлична услуга по продажбата за секој клиент.Услуги на клиентите е онлајн 24 часа на ден и да може да се справи со нешто за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози