Chopand Боја Четки Мебел-2 парчиња(2 Ѕидот и 2 Агол Sash) Професионална и Восок Креда Боја Четка за Ѕидови, Куќа Боја Четка, Трим Боја Четка, Sash Боја Четка

Chopand Боја Четки Мебел-2 парчиња(2 Ѕидот и 2 Агол Sash) Професионална и Восок Креда Боја Четка за Ѕидови,

Залиха
DEN 167.76
Износ:

2"V и 2"Еден Агол-Професионална Одделение е премиум,наменети да бидат долготрајни и лесно да се чисти.Исклучителна способност да се добие работа брзо со супериорен заврши.Агол sash paintbrush е совршен за сечење на ѕидовите, како и на вратите.Chopand боја четки се дизајнирани за долготрајни и да се мијат и се користи за сите ваши сликарство проекти и допрете прозорци.Дебел квалитет синтетички филамент комбинација е дизајниран се одржи повеќе боја за да заштедите време со помалку ленти и премиум завршница на вашите ѕидови или намали.Совршен за сите латекс и нафта база бои и дамки.Третирани дрво се справи со четки се лесни и лесно да се одржи.На удобност што трае долго мачна работа.Рачка овозможува најдобри контрола на квалитет со исклучителни резултати.Високата Употребливост Компатибилен со сите видови на бои, боја, креда, восок .Работа со голем број на мебел, дома декор, дрво, кабинети, chalkboard.

Декларирани својства

Најдобри предлози